Růženec do auta hematit, magnezit, ametyst

  • 1 z 3

Ochranný růženec do auta z minerálů hematit, magnezit a ametyst. Ochraňuje před negativní energií, dodává sílu a vytrvalost, přináší klid a uvolnění. Ručně vyráběný růženec s pečlivě vybranými minerálními kameny o průměru 8mm. 


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Růžence
 

 

PŮSOBENÍ KAMENŮ DLE ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ:

 

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost, regenerace

Vibrace hematitu jsou údajně velmi silné, dokonce silnější než u křišťálu. Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech, kdy nás životní situace duševně, psychicky i tělesně vyčerpává, pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí. Alternativní zdroje mu také připisují regenerační vlastnosti.  Jeho název pochází z řeckého haimatítés - krvavý kámen (v surovém stavu má červeno-hnědou barvu díky vysokému obsahu železa).

 

MAGNEZIT  - BÍLÝ HOWLIT

Tento běloskvoucí minerál s šedým žilkováním působí velmi čistě a jemně - jako bílé peříčko. Na duševní rovině přináší hluboký klid a uvolnění. Pomáhá překonávat nervozitu, netoleranci vůči druhým lidem a podrážděnost. Podněcuje k upřímné lásce.

 

AMETYST – kámen králů, duchovní moudrosti a víry

Ametyst má velmi silnou energii, kterou dokáže člověka nabíjet. Probouzí v nás moudrost, vnitřní intuici, duševní sílu a mravní čistotu. Zesiluje pozitivní vibrace a čistí tělo od negativní energie - včetně emocí jako je hněv, úzkost a strach. Ametyst je silný duchovní kámen - podporuje duchovní růst. Název pochází z řečtiny a ve volném překladu znamená "neopojný". Ve starověku věřili v jeho schopnost zabránit opilosti. Býval také kamenem králů - dodával jim rozhodnost a schopnost dospět ke správným rozhodnutím. Ametyst je dodnes používán pro své široké léčebné účinky v mnoha léčitelstvích světa. 

 

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.