Náramky na přání z minerálů

Máte vlastní představu o tom, jak by měl váš náramek vypadat? Napište nám a pokud to bude možné, rádi jej pro vás vyrobíme. 

náramky na přání z minerálů - co bychom měli vědět?

1. Pro koho je náramek na přání?

Důležitou informací pro nás bude, zda má být náramek z minerálů pro ženu, muže, nebo dítě. Podle toho vybereme kameny, přizpůsobíme délku náramku a celkový vzhled.

2. Z jakých kamenů?

Pokud přesně víte, jaké kameny si v náramku přejete, jednoduše nám to napište. Pokud chcete výběr nechat na nás, pak je dobré nám co nejvíce popsat osobu, která bude náramek nosit. Například: znamení zvěrokruhu, oblíbené barvy, jakou životní situaci právě řeší - ať už jde o mentální či fyzickou oblast života, slabé stránky (pro jejich posílení). Nebojte se napsat, cokoliv vás napadne. První myšlenky jsou vždy ty nejlepší. 

3. Jaké komponenty (korálky, přívěsky)?

Další důležitou informací pro nás bude, zda si přejete nějaké kovové komponenty (korálky, přechodky, přívěsky). Máme různé motivy - např. srdce, strom života, andělíček, kotva, hamsa, sovička, slon, želvička a další.

Pokud je osoba alergická na běžné bižuterní kovy, máme v nabídce velké množství komponentů z chirurgické oceli. U korálků a přívěsků vám zašleme aktuálně dostupné varianty a můžete si z nich vybrat. Důležitá je také barva kovových komponentů. Někdo nosí zlaté, někdo stříbrné. Zajímavá je také kombinace zlatých a stříbrných. Jejich výhodou je, že se dají nosit ke zlatu i stříbru. 

4. Velikost náramku?

Jak zjistit správnou velikost náramku najdete zde: VELIKOST NÁRAMKU. Pokud si nejste jistí, vyrobíme standardní velikost. Pro ženu je to XS-S, pro muže L-XL. Náramek na přání z minerálů navlečeme na pružné silikonové lanko, které se do velké míry přizpůsobí.  

 

Napište nám svou představu na e-mail: energetickesperky@seznam.cz