Talisman do auta vločkový obsidián

  • 1 z 2

Ochranný amulet pro štěstí z vločkového obsidiánu, hematitu a dřeva. Krásný a originální dárek pro muže. V případě zájmu zabalíme do dárkové krabičky - napište prosím do poznámky na konci objednávky. 


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Talismany
 

Originální talisman pro štěstí do automobilu s vločkovým obsidiánem - k zavěšení na zpětné zrcátko. Vyrobený z vločkového obsidiánu, hematitu a dřeva.

 

VLOČKOVÝ OBSIDIÁN

Obsidián byl velmi ceněn už ve starověku, například pro schopnost být opracován do ostrých hran, což jej činilo skvělým materiálem pro výrobu hrotů šípů, kopí a jiných zbraní. Byl však hojně používán i na výrobu masek, nástrojů, zrcadel nebo šperků. Vločkový obsidián působí jemněji než černý obsidián. Zajišťuje rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Sněhová vločka pomáhá rozpoznat špatné myšlenky a oprostit se od nich. Umožňuje zbavit se chybných způsobů uvažování, přináší klid a soustředění. 

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost
Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí.    

DŘEVO - energie jang (mužská - aktivní)
Dřevo pomáhá doplňovat energii, vrací harmonii a rovnováhu, odčerpává smutek i vztek, pomáhá uzdravovat tělo i duši. Dodává také odvahu a motivaci pro nové začátky.