Talisman do auta turmalín v křišťálu

  • 1 z 2

Ochranný amulet pro štěstí z křišťálu, turmalínu v křišťálu, hematitu a dřeva. Krásný a originální dárek pro muže. V případě zájmu zabalíme do dárkové krabičky - napište prosím do poznámky na konci objednávky. 


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Talismany
 

Originální talisman pro štěstí do automobilu s turmalínem v křišťálu - k zavěšení na zpětné zrcátko. Vyrobený z křišťálového hrotu, turmalínu v křišťálu, hematitu a dřeva.

 

TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU – ochrana a rovnováha

Kombinuje v sobě to nejlepší z obou kamenů. Černý turmalín osvobozuje duši a je silnou ochranou před negativními vlivy všeho druhu. Odstraňuje bloky, uvolňuje napětí, zvyšuje sebedůvěru a potlačuje pocity strachu. Přitahuje inspiraci a prosperitu. Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie ostatních kamenů. Vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Křišťál je univerzální kámen, který uvádí mysl i tělo do rovnováhy. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, zajišťuje klidný spánek. Čirý a průsvitný křišťál byl od dávných dob považován za symbol rovnováhy a čistoty a používán na talismany. Podle antických legend bohové pili víno pouze z křišťálových pohárů.. 

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost
Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí.    

DŘEVO - energie jang (mužská - aktivní)
Dřevo pomáhá doplňovat energii, vrací harmonii a rovnováhu, odčerpává smutek i vztek, pomáhá uzdravovat tělo i duši. Dodává také odvahu a motivaci pro nové začátky.