Talisman do auta červený (tesák, minerály, dřevo)

  • 1 z 3

Ochranný talisman pro štěstí do automobilu k zavěšení na zpětné zrcátko. Tato originální ochrana do auta je vyrobena z repliky pravěkého tesáku, minerálních kamenů a dřeva. Červený korál, jaspis, hematit a dřevo. Krásný a originální dárek zejména pro muže.


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Talismany
 

ČERVENÝ KORÁL

Dar moře, který byl odnepaměti považován za ochranný a léčivý kámen. Název korál pochází z řečtiny a v překladu znamená "dcera moře". Korál je pro svého majitele mocným ochráncem, chrání ho před násilím, nehodami, otravami, depresemi, panikou a nočními můrami. Svému nositeli dodává životní sílu a energii. Chrání těhotné matky, probouzí lásku a sexualitu.

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost

Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí. 

JASPIS - matka vše kamenů

Jaspis je považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Všechny druhy jaspisu jsou silné ochranné kameny, které odstraňují stres a pomáhají najít vnitřní rovnováhu. V těžkých životních situacích posilují naději a dovávají odvahu a chuť k životu.

DŘEVO - energie jang (mužská - aktivní)

Dřevo pomáhá doplňovat energii, vrací harmonii a rovnováhu, odčerpává smutek i vztek, pomáhá uzdravovat tělo i duši. Dodává také odvahu a motivaci pro nové začátky. 

 

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky tvarem, barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.