Talisman do auta strom života (turmalín)

  • 1 z 3

Ochranný talisman pro štěstí do automobilu se stromem života, minerály a dřevem. K zavěšení na zpětné zrcátko. Tato originální ochrana do auta je vyrobena z turmalínu v křišťálu, hematitu a dřeva. Krásný dárek do auta. 


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Talismany
 

TURMALÍN V KŘIŠŤÁLU - ochrana před negativní energií

Spojuje v sobě vlastnosti křišťálu a turmalínu. Harmonizuje duši i mysl, uvádí do rovnováhy mužskou a ženskou energii, rozhání negativní energii. Uvolňuje napětí, zvyšuje sebedůvěru a potlačuje pocity strachu. Pomáhá transformovat těžkou energii do lehčích vibrací. Přitahuje inspiraci a prosperitu.

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost

Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí. 

DŘEVO - energie jang (mužská - aktivní)
Dřevo pomáhá doplňovat energii, vrací harmonii a rovnováhu, odčerpává smutek i vztek, pomáhá uzdravovat tělo i duši. Dodává také odvahu a motivaci pro nové začátky.  

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky tvarem, barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.