Talisman do auta chilli paprička

  • 1 z 3

Ochranný amulet pro štěstí z minerálu tygří oko, hematit a dřeva. Hematitový přívěsek chilli paprička - krásný a originální dárek pro muže. V případě zájmu zabalíme do dárkové krabičky - napište prosím do poznámky na konci objednávky. 


  • Skladem
460 Kč
Kategorie: Talismany
 

Originální talisman pro štěstí do automobilu chilli paprička - k zavěšení na zpětné zrcátko. Vyrobený z tygřího oka, hematitu a dřeva.

 

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost
Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí.   

TYGŘÍ OKO - ochrana, stabilita, uzemnění

Stabilizující a uzemňující kámen. Tygří oko se tradičně používá jako ochranný kámen - talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Svému majiteli přináší integritu osobnosti, pomáhá při dosahování cílů, řešení problémů a hledání vnitřních zdrojů. Pomáhá také zlepšovat náladu, potlačovat stres a deprese.

DŘEVO - energie jang (mužská - aktivní)
Dřevo pomáhá doplňovat energii, vrací harmonii a rovnováhu, odčerpává smutek i vztek, pomáhá uzdravovat tělo i duši. Dodává také odvahu a motivaci pro nové začátky.