Růženec do auta lazurit s onyxem

  • 1 z 2

Ochranný růženec do auta z minerálů lazurit (lapis lazuli) a onyx. Ochraňuje před negativní energií, těžkými nemocemi a neštěstím. Lazurit navozuje harmonii, přináší do života pravdu, moudrost a přátelství. Ručně vyráběný růženec s pečlivě vybranými minerálními kameny o průměru 8mm. 


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Růžence
 

 

PŮSOBENÍ KAMENŮ DLE ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ:

 

ONYX

Onyx je považován za silný magický kámen, který ochraňuje nositele před negativní energií, těžkými nemocemi a neštěstím. Usnadňuje přístup do našeho podvědomí, a to na základě spojení vnitřního světa se světem vnějším. Dodává člověku sílu, odvahu a schopnost správně se rozhodnout. 

 

LAPIS LAZULI (LAZURIT) - moudrost, pravda a přátelství 

Je považován za symbol moudrosti a pravdy, přátelství a oddanosti. Povzbuzuje k poctivosti, soucitu a upřímnosti při jednání s ostatními lidmi. Díky typické modré barvě rovněž navozuje pocity harmonie. Podle archeologických nálezů byl již od pravěku používán na výrobu prvních šperků a doplňků. Ve středověku se mimo jiné používal jako pigment malířských barev a na barvení textilu. Lapisem byly zdobeny kostely a královské paláce. Lapis byl také použit k dozdobení zlaté posmrtné masky krále Tutanchamona z dob starověkého Egypta.

 

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.