Růženec do auta ametyst s ruženínem

  • 1 z 4

Ochranný růženec do auta z minerálních kamenů ametyst a růženín. Ručně vyráběný růženec s pečlivě vybranými minerálními kameny o průměru 8mm. 

 

 

 


  • Skladem
490 Kč
Kategorie: Růžence
 

AMETYST – kámen králů, duchovní moudrosti a víry

Ametyst má velmi silnou energii, kterou dokáže člověka nabíjet. Probouzí v nás moudrost, vnitřní intuici, duševní sílu a mravní čistotu. Název pochází z řečtiny a ve volném překladu znamená "neopojný". Ve starověku věřili v jeho schopnost zabránit opilosti. Býval také kamenem králů - dodával jim rozhodnost a schopnost dospět ke správným rozhodnutím. Ametyst je dodnes používán pro své široké léčebné účinky v mnoha léčitelstvích světa.  

 

RŮŽENÍN - KÁMEN LÁSKY

Růženín je uváděn především jako kámen lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Pomáhá nám svobodně projevovat své city, podporuje v nás lásku a krásu, přátelskost a nesobeckost, posiluje schopnost empatie. Dává sílu odpustit ostatním i sami sobě a učí nás sebeúctě. Pomáhá překonat citová zklamání a v existujících vztazích obnovit důvěru a harmonii. Podporuje v nás také fantazii, inspiraci a tvořivost. 

 

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.