Ochrana do auta s křížkem

  • 1 z 4

NOVÁ VARIANTA křížek se srdíčkem

Ochrana do automobilu k zavěšení na zpětné zrcátko. Ochranný talisman do auta je vyroben z minerálů, dřeva a doplněn o křížek. Alternativa ke klasickému růženci do auta. Na přání lze achát vyměnit za jiný kámen - například růženín. Originální dárek pro muže i ženy. Použité korálky jsou velikosti 8mm.  


  • Zvolte variantuNa dotazSkladem
490 Kč
  • Varianta
Kategorie: Růžence
 

AUSTRALSKÝ ACHÁT - ochrana, síla a harmonie  

Nejnápadnějšími vlastnostmi achátu je harmonizace mužské a ženské energie, dodává sílu, odvahu a přináší uklidnění. Existuje v moha barevných provedeních, které se trochu odlišují svými vlastnostmi, ale mají podobné účinky. Na úrovni emocí nám dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a odstraňuje strach. Achát je též výborným ochranným kamenem.

HEMATIT - odvaha, síla, vytrvalost

Hematit dodává člověku odvahu, sílu a vytrvalost. Pomáhá překonávat úzkost, záchvaty strachu, závislosti. V těžkých časech pomáhá mobilizovat skryté síly a přináší pocit klidu a bezpečí.  

DŘEVO - energie jang (mužská - aktivní)

Dřevo pomáhá doplňovat energii, vrací harmonii a rovnováhu, odčerpává smutek i vztek, pomáhá uzdravovat tělo i duši. Dodává také odvahu a motivaci pro nové začátky.  

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.