NÁRAMEK MINERÁLY JASPIS, TYRKENIT, LÁVA

Energetický náramek z minerálních kamenů jaspis, tyrkenit a lávy. Náramek z minerálů pro ochranu, vnitřní rovnováhu, sílu a odvahu.  Navlečeno na pružném elastomeru, který se netřepí, má dlouhou životnost a snadno se přizpůsobí. Použité korálky jsou velikosti 8mm.

VELIKOST NÁRAMKU?


  • Skladem
370 Kč
Kategorie: Dámské energetické náramky z minerálů
 

PŮSOBENÍ KAMENŮ DLE ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ:

 

JASPIS

Jaspis je považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Všechny druhy jaspisu jsou silné ochranné kameny, které odstraňují stres a pomáhají najít vnitřní rovnováhu. V těžkých životních situacích posilují naději a dodávají odvahu a chuť k životu.

LÁVA - ochranný kámen, nositel síly a odvahy

Láva je považována za ochranný kámen a kámen přinášející svému nositeli sílu a odvahu. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci, rozvíjí fantazii a dodává sebedůvěru. Ochraňuje před špatnými vlivy, aktivuje logické myšlení. Tzv. kámen znovuzrození. O blahodárném účinku kamenů ze ztuhlé lávy věděli už před 5 tisíci lety staří Číňané a Mayové - používali je k povzbuzujícím masážím celého těla a léčebným rituálům.

TYRKENIT

Uklidňuje, přináší pokojný spánek, je vhodný k meditacím. Používá se jako ochranný a očistný kámen na amulety. Tyrkenit svým odstínem i strukturou připomíná velmi vzácný tyrkys.

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky tvarem, barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.