NÁRAMEK RUDRAKŠA, JASPIS, OBSIDIÁN (chir. ocel)

  • 1 z 2

Ochranný náramek z rudrakša semínek, nefritu, vločkového obsidiánu a jaspisu. Náramek z minerálů pro zdravý, mír, sílu a ochranu. Korálek se stromem života z chirurgické oceli - vhodné i pro alergiky. Navlečeno na pružném elastomeru, který se netřepí a má dlouhou životnost. Korálky jsou velikosti 8mm.  NOVINKA - pouze 1 ks skladem.

VELIKOST NÁRAMKU?

 

 


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
420 Kč
  • Velikost
Kategorie: Pánské energetické náramky z minerálů
 

VLASTNOSTI KAMENŮ DLE ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ:

RUDRAKŠA

Semínko, které přináší mír, sílu a ochranu. Vytváří pozitivní energii pro tělo a mysl, zvyšuje koncentraci a výkonnost, tlumí stres, odstraňuje deprese a zklidňuje mysl. Je vhodná pro meditaci či rozjímání. Traduje se, že po delší době nošení můžete pocítit také mnohé zdravotní účinky. Je hojně využívána v tradiční indické medicíně - Ayurvédě.

RUDRAKŠA jsou přírodní semínka z věčně zeleného, posvátného indického stromu Elaeocarpus ganitrus, jenž údajně dokáží vytvářet velkou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Svého nositele vede přirozeně po správné cestě za jeho cílem, čímž se jeho vytčená cesta stává snazší a cíle je rychleji dosaženo. Název Rudrakša doslova znamená "Boží slzy" (slzy Boha Shivy). Legenda praví: Bůh Shiva jednoho dne meditoval za tisících šťastných a bohatých let pro lidstvo. Po meditaci začal nečekaně plakat slzy soucitu, ze kterých začaly vyrůstat stromy. Jejich plody mají božskou energii a silnou moc přinášet do života zdraví, štěstí a harmonii. Tradičně je Rudraksha nošena v podobě náhrdelníků, náramků, přívěšků a je užívána k meditaci. 

JASPIS

Jaspis je považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii.  Všechny druhy jaspisu jsou silné ochranné kameny, které odstraňují stres a pomáhají najít vnitřní rovnováhu. V těžkých životních situacích posilují naději a dodávají odvahu a chuť k životu.

NEFRIT - kámen čistoty a vyrovnanosti

Patří mezi posvátné kameny Dálného východu a je považován za ,,kámen čistoty a vyrovnanosti". Nefrit tlumí přepětí, zabraňuje agresivitě, učí toleranci, tiší žal a smutek, pomáhá nositeli nevzdávat se a nepropadat beznaději, podporuje umění rychlého rozhodování a bystrého úsudku.

VLOČKOVÝ OBSIDIÁN

Obsidián byl velmi ceněn už ve starověku, například pro schopnost být opracován do ostrých hran, což jej činí skvělým materiálem pro výrobu hrotů šípů, kopí a jiných zbraní. Byl však hojně používán i na výrobu masek, nástrojů, zrcadel nebo šperků. Vibrace kamene napomáhaly kontaktu s duchovním světem. Tradovalo se, že při pohledu na lesklý povrch kamene bylo možné spatřit duchy dávno zemřelých. Své jméno získal podle římana Obsidia, který jej jako první oficiálně nalezl.

Protože se jedná o přírodní materiál, liší se jednotlivé kameny/korálky tvarem, barvou i kresbou. Každý kousek je tak naprostý originál.